Program


09:00
Nova Fun
09:00 Malý Sheldon VI (10-13) [95 minut]
(Young Sheldon VI) Pro Sheldona není snadné být největším géniem své doby. Vyniká v matice i ve vědě, ale zatím je trochu naivní a zranitelný, jenže brzy přijde velký třesk! Americký komediální seriál(2022/2023). Hrají I. Armitage, Z. Perry, L. Barber, M. Jordan, R. Revord, J. Parsons, A. Potts, R. Phuong a další.
10:35
Nova Fun
10:35 Susedia V (14) [45 minut]
Je Mikuláše a František a László zjišťují, že mají tolik úvazků, že se to nedá stihnout. František má dělat čerta na Lesní správě i na Místním úřadu. Ke všemu si to poplete a jde nejdřív na Lesní správu, kde je o hodinu dřív, zatímco na náměstí už na něj čeká 250 dětí. Do toho pořádá mikulášskou akci pro své klienty Zuza a herec najatý přes agenturu, který měl dělat Mikuláše, na poslední chvíli odřekne. Ildikó je zase zodpovědná za mikulášskou ve své škole, kde má vystoupit László, a ještě navíc je třeba, aby někdo hlídal malého Evana. Kupodivu to dopadne nadmíru dobře, všechno se nakonec stihne a na všech čtyřech místech jsou velmi spokojeni. Takového Mikuláše s čertem ještě neměli. O další drama se postará Ildikó. Gergely přijede na návštěvu. Když je v koupelně, Ildikó mu zvedne mobil a volá mu nějaká Monika. Gergely jí pak řekne, že je to jeho nová přítelkyně. Je to Maďarka, studuje na církevní škole a je "nepoškvarená" - tj. panna. Ildikó, které je trnem v oku Gergelův vztah s Andrejkou, zajásá. Radost jí vydrží do chvíle, než se Monika zjeví a určitě nevypadá jako nepoškvarená, ba právě naopak. Když Gergely nakonec řekne, že to na ni narafičil, aby ji potrestal, že se mu pořád plete do vztahu s Andrejkou, je Ildikó nakonec ráda, že neupadl do spárů Moniky.... Slovenský komediální seriál (2018). Hrají Kraus Andy, Marcin Peter, Ráková Viki, Richterová Dominika, Sládečková Marta, Tlučková Zuzana a další.
11:20
Nova Fun
11:20 Susedia VI (1) [40 minut]
František a László věnovali ženám (Zuze, Ildikó, Andrejce a Martě) pod stromeček pětidenní wellness pobyt v údajně luxusním VIP hotelu. František naplnil ledničku alkoholem a těší se, jak si užijí pět dní svobody. Když dámy dorazí na místo určení, zjistí, že se o žádný luxusní hotel nejedná. Je to nevábná turistická ubytovna a wellness představuje gumový dětský bazének. Když dámy vidí, že k večeři je jen žemlovka nebo fazole, přičemž žemlovka už došla, rozhodnou se pro okamžitý návrat. Doma pánská jízda také neprobíhá podle představ. Zuza stačila před odjezdem zabavit všechen alkohol, který František nashromáždil, v televizi není žádný sport, a tak zkoušejí hrát šachy. Ale Františka brzy znechutí hrát s partnerem, který si pěšákem vyhodí vlastního krále. Objednají si proto thajskou masérku, ale sotva začne masírovat Lászla, vracejí se předčasně dámy a pánové mají velký problém, jak Thajku dostat nepozorovaně z bytu. Nakonec to svedou na Gigiho, což nese úkorně Andrejka... Slovenský komediální seriál (2019). Hrají Kraus Andy, Marcin Peter, Ráková Viki, Sládečková Marta, Tlučková Zuzana a další.
12:00
Nova Fun
12:00 Dva a půl chlapa IX (18,19) [50 minut]
Pořad je opatřen skrytými titulky (ST).Waldena navštíví bývalý přítel a obchodní partner Bill. Kdysi spolu vydělali miliardy, ale pak se rozešli ve zlém. Walden s ním nejdřív nechce mít nic společného, ale když se dozví, že Bill má další nápad za miliardu - program na ovládání rozvodné sítě - překoná nepřátelství. Alespoň do chvíle, než se mu Bill přizná, že spí s jeho bývalkou. Alan se cítí starým Waldenovým kolegou ohrožen a hledá si někoho blízkého - hospodyni Bertu. Ta ho však napálí. Tak se raději vrací k Waldenovi a Billovi, kteří dokončili program a postupně vypnuli celý svět. Zavládne temno... Devátá řada amerického seriálu s Ashtonem Kutcherem (2011). Dále hrají J. Cryer, A. T. Jones, C. Ferrell, H. Taylor, J. Greer a další. (skryté titulky)
Nova Fun 12:50 Přátelé (3,4) [60 minut]
Rosse navštíví jeho bývalá manželka Carol a oznámí mu, že spolu čekají dítě. Ross je nejdřív hodně překvapený, pak ale chce být u všech věcí, které s těhotenstvím souvisejí. Společně s Carol a její přítelkyní Susan jdou k lékaři na kontrolu ultrazvukem a dohadují se, jaké jméno a příjmení dítě vlastně bude mít. Monika donutí Rosse, aby rodičům konečně oznámil, že je s Carol rozvedený. Rachel chce navštívit bývalého snoubence Barryho a vrátit mu snubní prsten. Americký komediální seriál (1994). Hrají M. LeBlanc, L. Kudrow, M. Perry, C. Cox, D. Schwimmer, J. Aniston a další.
13:50
Nova Fun
13:50 Teorie velkého třesku IX (23,24) [45 minut]
Za Leonardem přijede mamka, a jelikož z ní má hrůzu, poprosí Penny, aby ji vyzvedla na letišti. Dámy se vidí od svatby poprvé a bylo by dobré se sblížit. To ovšem obzvláště pro Penny nebude jednoduché. Kluci zatím čekají ve frontě na svůj oblíbený film a Sheldona napadne, že by mohl využít služeb Stuarta. Ten by mohl ve frontě čekat za něj, aby Sheldon později nepředbíhal. Jenže ne všichni mají pro takové počínání pochopení. A už vůbec ne Amy, pro kterou Sheldon najme Stuarta, aby s ní nakupoval místo něj. Americký seriál (2015). Hrají J. Galecki, J. Parsons, K. Cuoco, S. Helberg, K. Nayyar, M. Bialik a další.
14:35
Nova Fun
14:35 Teorie velkého třesku X (1,2) [55 minut]
Sonda do rodinných vazeb. Ani nadprůměrně vysoké IQ nezaručuje, že člověk rozumí všemu. Například ženám... Kultovní sitcom o partě mladých nepraktických fyziků se slabostí pro počítačové hry, komiksy a vědu. Americký seriál (2016). Hrají J. Galecki, J. Parsons, K. Cuoco, S. Helberg, K. Nayyar, M. Bialik a další.
15:30
Nova Fun
15:30 2 $ocky (24) [25 minut]
Sophie vezme dívky do drahého butiku, aby je oblékla na galavečer. Caroline v růžovém a Max v černém sednou do limuzíny, aby odjely, ale auto se záhy porouchá. Všichni čekají na Olegova bratra, který má auto opravit. Najednou se objeví Han na Chestnutovi a dívky se rozhodnou, že koně použijí jako dopravní prostředek. U vchodu ale zjistí, že na seznamu hostů nejsou. Nicméně to nevzdají, převléknou se za servírky a dostanou se dovnitř postranním vchodem. Caroline zjišťuje, že košíček, který připravily pro Marthu Stewartovou, je zničený. Pronese na její adresu několik nelichotivých i obdivných poznámek, a když vyjde z kabinky, stojí Martha Stewartová před ní. Caroline představí sebe i Max a nabídne Marthě košíček, Martha ho pochválí a Caroline jí dá jejich firemní vizitku. Poslední epizoda končí tím, že dívky unisono křičí: "Marthě Stewartové chutnají naše košíčky!" Na svůj obchod mají našetřeno 927 $. Americký sitkom (2011). Hrají K. Dennings, B. Behrs, J. Kite, M. Moy, G. Morris a další.
Nova Fun 15:55 2 $ocky II (1-3) [80 minut]
Carolinin otec Martin naléhá, aby dcera při své příští návštěvě s sebou přivedla Max. Klade jí na srdce, aby v blížící se dražbě rodinného majetku Channingových rozhodně vydražila postříbřený pohár, který Caroline kdysi získala za vítězství v jízdě přes překážky. Pragmaticky smýšlející Max je přesvědčená, že mu na tom tolik záleží proto, že do podstavce poháru schoval větší sumu peněz, aby dceru zabezpečil do budoucnosti. Dívky těžce oželí dvě stě dolarů z účtu dortíkové firmy. Pohár nakonec získají, načež zjistí, že v něm žádné peníze nejsou. Martin pak své dceři vysvětlí, že chtěl, aby jí pohár navždy připomínal, že v životě může zvítězit bez ohledu na to, jak těžké překážky jí v tom brání. Americký sitcom (2012). Hrají K. Dennings, B. Behrs, J. Kite, M. Moy, G. Morris a další.
17:15
Nova Fun
17:15 Zlatá sedmdesátá (7,8) [55 minut]
Jackie přichází se skvělou novinkou, nedaleko otevřeli novou diskotéku. Eric, Donna a Kelso mají raději rock-n-rol, myšlenku s diskotékou ovšem nezavrhují, Fez neví, co diskotéka je, ale rád by se jí zúčastnil, jediný, kdo je proti, je Steven. Ericovu otci je jasné, že Steven nechce jít na diskotéku, protože neumí tančit, a tak mu domluví hodinu tance se skvělou učitelkou, svou ženou Kitty. Během tajné taneční lekce jsou Steven a Kitty "přistiženi" Donniným otcem Bobem, ten si však situaci špatně vyloží, domnívá se, že spolu Steven a Kitty mají poměr. Zatímco Bob informuje Reda o tom, že je mu Kitty nevěrná, Bobova žena Midge se snaží zpracovat Kitty, chce jí naznačit, že není správné rozbít kvůli vzplanutí se zajíčkem manželství. Kitty odvedla dobrou práci, ze Stevena se stal skvělý tanečník, dokonce se pokusil ohromit svým tanečním uměním Donnu, Donna však o Stevena nemá zájem. Eric se konečně rozhoupe a vyzná Donně svou lásku. Kelso na parketu nezazářil, Jackie se za něj stydí, raději dá přednost tanci s temperamentním Fezem. Kelso žárlí, pomalu se schyluje k dalšímu rozchodu, Jackie a Kelso se ale brzy usmíří, jako vždy... Americký seriál (1998-1999). Hrají Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Laura Prepon a další.
18:10
Nova Fun
18:10 Dva a půl chlapa IX (20,21) [55 minut]
Pořad je opatřen skrytými titulky (ST).Alan s Lyndsey se potýkají s trapnou večeří s jejich matkami, které spolu navázaly sexuální vztah. Zoey je mezitím v rozpacích, když zjistí, že Bridget, Waldenova exmanželka, spolupracuje s Waldenem a Billym na jejich novém nápadu. Devátá řada amerického seriálu s Ashtonem Kutcherem (2011). Dále hrají J. Cryer, A. T. Jones, C. Ferrell, H. Taylor, J. Greer a další. (skryté titulky)
19:05
Nova Fun
19:05 Malý Sheldon VI (14,15) [55 minut]
(Young Sheldon VI) Pro Sheldona není snadné být největším géniem své doby. Vyniká v matice i ve vědě, ale zatím je trochu naivní a zranitelný, jenže brzy přijde velký třesk! Americký komediální seriál(2022/2023). Hrají I. Armitage, Z. Perry, L. Barber, M. Jordan, R. Revord, J. Parsons, A. Potts, R. Phuong a další. (premiéra)
20:00
Nova Fun
20:00 Teorie velkého třesku X (3-6) [100 minut]
Bernadette se svěří Rajeshovi, že není připravená být matkou. Penny doprovází Amy na párty na fakultě. Sheldon zachází do extrémů, když chce Howardovi pomáhat s jeho vojenským projektem. Ani nadprůměrně vysoké IQ nezaručuje, že člověk rozumí všemu. Například ženám... Kultovní sitcom o partě mladých nepraktických fyziků se slabostí pro počítačové hry, komiksy a vědu. Americký seriál (2016). Hrají J. Galecki, J. Parsons, K. Cuoco, S. Helberg, K. Nayyar, M. Bialik a další.
21:40
Nova Fun
21:40 Přátelé (5,6) [55 minut]
Chandler plánuje rozchod s Janice, ale už delší dobu neví, jak nejlépe to udělat. Phoebe mu nabídne, že se mohou se svými partnery rozejít současně, protože právě chce dát kopačky Tomovi. Ross a Rachel jdou společně do prádelny prát špinavé prádlo. Nečekaně je tam sblíží "souboj" s protivnou sousedkou. Joey a Monika jdou na dvojité rande. Americký komediální seriál (1994). Hrají M. LeBlanc, L. Kudrow, M. Perry, C. Cox, D. Schwimmer, J. Aniston a další.
22:35
Nova Fun
22:35 Bobovy burgery V (15,16) [50 minut]
Bob a jeho rodina jsou trochu svérázní. Mají malou restauraci, kde prodávají své burgery a svým způsobem života mění svět... Americká animovaná komedie (2014-2015).
23:25
Nova Fun
23:25 Dva a půl chlapa IX (20,21) [55 minut]
Pořad je opatřen skrytými titulky (ST).Alan s Lyndsey se potýkají s trapnou večeří s jejich matkami, které spolu navázaly sexuální vztah. Zoey je mezitím v rozpacích, když zjistí, že Bridget, Waldenova exmanželka, spolupracuje s Waldenem a Billym na jejich novém nápadu. Devátá řada amerického seriálu s Ashtonem Kutcherem (2011). Dále hrají J. Cryer, A. T. Jones, C. Ferrell, H. Taylor, J. Greer a další. (skryté titulky)
26.4.
00:20
Nova Fun
26.4. 00:20 Teorie velkého třesku X (3-6) [100 minut]
Bernadette se svěří Rajeshovi, že není připravená být matkou. Penny doprovází Amy na párty na fakultě. Sheldon zachází do extrémů, když chce Howardovi pomáhat s jeho vojenským projektem. Ani nadprůměrně vysoké IQ nezaručuje, že člověk rozumí všemu. Například ženám... Kultovní sitcom o partě mladých nepraktických fyziků se slabostí pro počítačové hry, komiksy a vědu. Americký seriál (2016). Hrají J. Galecki, J. Parsons, K. Cuoco, S. Helberg, K. Nayyar, M. Bialik a další.
26.4.
02:00
Nova Fun
26.4. 02:00 Malý Sheldon VI (10,11) [35 minut]
(Young Sheldon VI) Pro Sheldona není snadné být největším géniem své doby. Vyniká v matice i ve vědě, ale zatím je trochu naivní a zranitelný, jenže brzy přijde velký třesk! Americký komediální seriál(2022/2023). Hrají I. Armitage, Z. Perry, L. Barber, M. Jordan, R. Revord, J. Parsons, A. Potts, R. Phuong a další.
Nova Fun 26.4. 02:35 Zlatá sedmdesátá (7,8) [45 minut]
Jackie přichází se skvělou novinkou, nedaleko otevřeli novou diskotéku. Eric, Donna a Kelso mají raději rock-n-rol, myšlenku s diskotékou ovšem nezavrhují, Fez neví, co diskotéka je, ale rád by se jí zúčastnil, jediný, kdo je proti, je Steven. Ericovu otci je jasné, že Steven nechce jít na diskotéku, protože neumí tančit, a tak mu domluví hodinu tance se skvělou učitelkou, svou ženou Kitty. Během tajné taneční lekce jsou Steven a Kitty "přistiženi" Donniným otcem Bobem, ten si však situaci špatně vyloží, domnívá se, že spolu Steven a Kitty mají poměr. Zatímco Bob informuje Reda o tom, že je mu Kitty nevěrná, Bobova žena Midge se snaží zpracovat Kitty, chce jí naznačit, že není správné rozbít kvůli vzplanutí se zajíčkem manželství. Kitty odvedla dobrou práci, ze Stevena se stal skvělý tanečník, dokonce se pokusil ohromit svým tanečním uměním Donnu, Donna však o Stevena nemá zájem. Eric se konečně rozhoupe a vyzná Donně svou lásku. Kelso na parketu nezazářil, Jackie se za něj stydí, raději dá přednost tanci s temperamentním Fezem. Kelso žárlí, pomalu se schyluje k dalšímu rozchodu, Jackie a Kelso se ale brzy usmíří, jako vždy... Americký seriál (1998-1999). Hrají Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Danny Masterson, Laura Prepon a další.
26.4.
03:20
Nova Fun
26.4. 03:20 Bobovy burgery V (15,16) [40 minut]
Bob a jeho rodina jsou trochu svérázní. Mají malou restauraci, kde prodávají své burgery a svým způsobem života mění svět... Americká animovaná komedie (2014-2015).
26.4.
04:00
Nova Fun
26.4. 04:00 Tele Tele - Střihák [30 minut]
Žerty stranou aneb Pokus M. Suchánka, R. Genzera a V. Žilkové o pirátské vysílání TV NovaŽerty stranou aneb Pokus M. Suchánka, R. Genzera a V. Žilkové o pirátské vysílání TV Nova
Nova Fun 26.4. 04:30 2 $ocky (20) [20 minut]
V bistru se Max pohádá se zákaznicí, která si tam přivedla psa, i když je na dveřích jasně napsáno, že dovnitř zvířata nesmějí. Žena se však snaží dojmout vysvětlením, že je to její "emocionální opora", protože nikoho jiného nemá. Max také Caroline svěří, že se přihlásila jako dobrovolník na placené testování léků, aby si něco navíc vydělala. Caroline tento bláznivý nápad razantně odmítne s tím, že její tělo je chrám. Nečekaně se objeví jeden z advokátů Carolinina otce, Hutchinson. Caroline má být vyslechnuta, Hutchinson ji může zastupovat, ale za to chce po ní nemalé peníze. A to přesně 1100 dolarů za hodinu. Je jasné, že tuto cenu si Caroline nemůže absolutně dovolit. Takže souhlasí, že půjde na testování taky. Obě si tím vydělají totiž tisícovku a zbytek můžou vzít z "košíčkového fondu". Americký sitkom (2011). Hrají K. Dennings, B. Behrs, J. Kite, M. Moy, G. Morris a další.
Nova Fun 26.4. 04:50 Susedia VI (1) [40 minut]
František a László věnovali ženám (Zuze, Ildikó, Andrejce a Martě) pod stromeček pětidenní wellness pobyt v údajně luxusním VIP hotelu. František naplnil ledničku alkoholem a těší se, jak si užijí pět dní svobody. Když dámy dorazí na místo určení, zjistí, že se o žádný luxusní hotel nejedná. Je to nevábná turistická ubytovna a wellness představuje gumový dětský bazének. Když dámy vidí, že k večeři je jen žemlovka nebo fazole, přičemž žemlovka už došla, rozhodnou se pro okamžitý návrat. Doma pánská jízda také neprobíhá podle představ. Zuza stačila před odjezdem zabavit všechen alkohol, který František nashromáždil, v televizi není žádný sport, a tak zkoušejí hrát šachy. Ale Františka brzy znechutí hrát s partnerem, který si pěšákem vyhodí vlastního krále. Objednají si proto thajskou masérku, ale sotva začne masírovat Lászla, vracejí se předčasně dámy a pánové mají velký problém, jak Thajku dostat nepozorovaně z bytu. Nakonec to svedou na Gigiho, což nese úkorně Andrejka... Slovenský komediální seriál (2019). Hrají Kraus Andy, Marcin Peter, Ráková Viki, Sládečková Marta, Tlučková Zuzana a další.
26.4.
05:30
Nova Fun
26.4. 05:30 Zig a Sharko IV (2-5) [40 minut]
Jediným cílem hladové hyeny Ziga, je mořská víla Marina, která má ale statného ochránce žraloka Sharka. Animovaný seriál pro děti se soustředí na nevšední trojici, která společně každý den zažívá spoustu dobrodružství... Čtvrtá řada francouzského animovaného seriálu (2022).
26.4.
06:10
Nova Fun
26.4. 06:10 Bakugan: Ozbrojená aliance (98) [10 minut]
(Bakugan: Armored Alliance) Dan Kouzo a jeho kmarádii se v boji se zlými silami, které chtějí ovládnout svět, spojí se záhadnými bytostmi známými jako bakugani. Japonský animovaný seriál (2019)(Bakugan: Armored Alliance) Dan Kouzo a jeho kmarádii se v boji se zlými silami, které chtějí ovládnout svět, spojí se záhadnými bytostmi známými jako bakugani. Japonský animovaný seriál (2019)
Nova Fun 26.4. 06:20 Přátelé (5,6) [55 minut]
Chandler plánuje rozchod s Janice, ale už delší dobu neví, jak nejlépe to udělat. Phoebe mu nabídne, že se mohou se svými partnery rozejít současně, protože právě chce dát kopačky Tomovi. Ross a Rachel jdou společně do prádelny prát špinavé prádlo. Nečekaně je tam sblíží "souboj" s protivnou sousedkou. Joey a Monika jdou na dvojité rande. Americký komediální seriál (1994). Hrají M. LeBlanc, L. Kudrow, M. Perry, C. Cox, D. Schwimmer, J. Aniston a další.
26.4.
07:15
Nova Fun
26.4. 07:15 2 $ocky (24) [30 minut]
Sophie vezme dívky do drahého butiku, aby je oblékla na galavečer. Caroline v růžovém a Max v černém sednou do limuzíny, aby odjely, ale auto se záhy porouchá. Všichni čekají na Olegova bratra, který má auto opravit. Najednou se objeví Han na Chestnutovi a dívky se rozhodnou, že koně použijí jako dopravní prostředek. U vchodu ale zjistí, že na seznamu hostů nejsou. Nicméně to nevzdají, převléknou se za servírky a dostanou se dovnitř postranním vchodem. Caroline zjišťuje, že košíček, který připravily pro Marthu Stewartovou, je zničený. Pronese na její adresu několik nelichotivých i obdivných poznámek, a když vyjde z kabinky, stojí Martha Stewartová před ní. Caroline představí sebe i Max a nabídne Marthě košíček, Martha ho pochválí a Caroline jí dá jejich firemní vizitku. Poslední epizoda končí tím, že dívky unisono křičí: "Marthě Stewartové chutnají naše košíčky!" Na svůj obchod mají našetřeno 927 $. Americký sitkom (2011). Hrají K. Dennings, B. Behrs, J. Kite, M. Moy, G. Morris a další.
Nova Fun 26.4. 07:45 2 $ocky II (1-3) [80 minut]
Carolinin otec Martin naléhá, aby dcera při své příští návštěvě s sebou přivedla Max. Klade jí na srdce, aby v blížící se dražbě rodinného majetku Channingových rozhodně vydražila postříbřený pohár, který Caroline kdysi získala za vítězství v jízdě přes překážky. Pragmaticky smýšlející Max je přesvědčená, že mu na tom tolik záleží proto, že do podstavce poháru schoval větší sumu peněz, aby dceru zabezpečil do budoucnosti. Dívky těžce oželí dvě stě dolarů z účtu dortíkové firmy. Pohár nakonec získají, načež zjistí, že v něm žádné peníze nejsou. Martin pak své dceři vysvětlí, že chtěl, aby jí pohár navždy připomínal, že v životě může zvítězit bez ohledu na to, jak těžké překážky jí v tom brání. Americký sitcom (2012). Hrají K. Dennings, B. Behrs, J. Kite, M. Moy, G. Morris a další.
26.4.
09:05
Nova Fun
26.4. 09:05 Malý Sheldon VI (12-15) [95 minut]
(Young Sheldon VI) Pro Sheldona není snadné být největším géniem své doby. Vyniká v matice i ve vědě, ale zatím je trochu naivní a zranitelný, jenže brzy přijde velký třesk! Americký komediální seriál(2022/2023). Hrají I. Armitage, Z. Perry, L. Barber, M. Jordan, R. Revord, J. Parsons, A. Potts, R. Phuong a další.
26.4.
10:40
Nova Fun
26.4. 10:40 Susedia VI (2,3) [90 minut]
František a Zuzy - László a Ildikó, to jsou dva manželské páry, které žijí v jednom domě. Pojí je dlouholeté přátelství, ovšem prochází nejrůznějšími zkouškami. Jejich neustálé hádky a nedorozumění nemají konce a baví jejich sousedy. Pobaví i vás... Slovenský komediální seriál (2019). Hrají Kraus Andy, Marcin Peter, Ráková Viki, Sládečková Marta, Tlučková Zuzana a další.