Program


10:05
Nova Gold
10:05 Don Matteo VII (6) [65 minut]
Prvočísla V Gubbiu na místní škole se koná matematická olympiáda. Soutěž ale naruší nález mrtvého těla učitele Martinoniho. Z vraždy je podezřelý Enrico, chlapec z dětského domova, který vede sestra Marie.Don Matteo musí prokázat, že chlapec je nevinný. Seržant Cecchini má starosti, měl se společně se svou ženou účastnit karetního turnaje, ale jeho paní si za něj našla náhradu. To ale on jen tak nenechá... Sedmá řada italského kriminálního seriálu (2009). Hrají T. Hill, N. Frassica, N. Guetta, D. D'Elia, G. Jacquier, P. Persi, G. Merlonghii a další.
11:10
Nova Gold
11:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (15) [50 minut]
Carisiho neteř, Mia, požádá svého strýce o pomoc. Její kamarádka z koleje byla právě znásilněna v místním mužském studentském klubu. Znásilněná Annabel se ještě s kamarádkou Sarah účastnili večírku v tomto klubu. Zatímco Sarah odešla z klubu se svým přítelem, Annabel omdlela a probudila se až ve chvíli, kdy ji skupina mladíků hromadně znásilnila. Policisté si vedle Annabel vyslechnou i Sarah. Ta jim řekne jména třech mladíků, kteří se okolo Annabel pohybovali. Policisté se ihned zaměří na povedený Bishop Club. Jeho studentský prezident zprvu nechce policisty ani pustit dovnitř, Fin Tutuola a Amanda Rollinsová si ale vstup dovnitř vynutí. Všichni vyslýchaní však popírají jakékoliv znásilnění. Policisté se tedy zaměří na obsluhu klubu. Zaměstnanec Oscar přizná, že dívkám je podávaný cíleně upravený omamný likér. Amanda si všimne, že v dávné minulosti byl členem klubu i detektiv Parlato-Goldstein, který pracuje na jiném oddělení policie. Bensonová a její tým si jeho spolupráci vyžádají. Parlato-Goldstein vejde v utajení jako starý člen do klubu a mladíci pro něj jako pro starého člena udělají oslavu. Na ní se v povedené písni přiznají ke skupinovému znásilňování dívek. Carisi na základě toho nechá mladíky ihned pozatýkat. Mladíci jsou ale vyšetřováni na svobodě a hned toho využijí. Na svůj klub si vylepí nenávistné plakáty vůči místním studentkám a fotku znásilněné Annabel dokonce nalepí na nafukovací sexuální pannu, kterou vyvěsí na budovu. Carisi vzápětí reaguje překvalifikováním obvinění z trestného činu znásilnění na trestní čin nenávistného spiknutí a znásilnění pro všechny členy klubu. To přinese úspěch. Jeden ze studentů začne proti svým kumpánům vypovídat. Vzápětí se přidá další. Carisi vyhrál a znásilněným dívkám zajistil spravedlnost... Americký detektivní seriál (2021-2022). Hrají Giddish Kelli, Hargitay Mariska, Ice-T, Scanavino Peter a další.
12:00
Nova Gold
12:00 Beze stopy IV (22) [55 minut]
Policisté vyšetřují zmizení celé rodiny. Otcova sestra našla prázdný dům, plný kaluží krve. Policisté na místě zajistí několik vystřelených kulek. Předpokládají, že otec, který měl po manželčině smrti řadu obtíží s vedením rodiny, situaci nezvládl a děti zabil. Podezřívají také přítele dcery, který je prchlivý, nosí u sebe zbraň a měl s otcem neshody. Jenže poté, co vyslechnou spolužáka pohřešovaného chlapce, pochopí, že se stal svědkem vraždy. Vrah ho při svém činu viděl a rodině začalo jít o život. Čtvrtá řada amerického krimi seriálu (2005). Hrají E. Close, M. Jean-Baptiste, A. LaPaglia, P. Montgomery, E. Murciano a další. Režie P. Holahanl, R. Zisk.
Nova Gold 12:55 MasterChef Česko IV (27) [75 minut]
Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Dnešní první výzva prověří kreativitu, druhá techniku a rozhodne o tom, kdo dnes soutěž opustí.Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Dnešní první výzva prověří kreativitu, druhá techniku a rozhodne o tom, kdo dnes soutěž opustí.
14:10
Nova Gold
14:10 Tescoma s chutí [5 minut]
Originální zábavná cooking show, v níž nejlepší čeští odborníci radí a ukazují divákovi, co všechno nabízí voňavý a chutný svět gastronomie.Originální zábavná cooking show, v níž nejlepší čeští odborníci radí a ukazují divákovi, co všechno nabízí voňavý a chutný svět gastronomie.
Nova Gold 14:15 Don Matteo VII (7) [70 minut]
Za branami kláštera Jeden ze starých přátel sestry Mary přijíždí do Gubbia a přesvědčuje ji, aby ho dočasně ubytovala v klášteře. Po jeho příjezdu je však vážně zraněn novic a jeden z uložených obrazůzáhadně zmizí... Sedmá řada italského kriminálního seriálu (2009). Hrají T. Hill, N. Frassica, N. Guetta, D. D'Elia, G. Jacquier, P. Persi, G. Merlonghii a další.
15:25
Nova Gold
15:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (16) [50 minut]
Detektiv Velasco si vyjde na rande. S mladou ženou Lisou se seznámil pomocí seznamovací aplikace. Schůzka se ale už od začátku nevyvíjí tak, jak by si Joe Velasco představoval. Lisa hodně pije a když ji doprovodí k ní domů, dívka na schodech ztropí scénu, aniž by se jí dotknul. Následně Lisa spadne ze schodů. Velasco nechá Lisu odvézt do nemocnice, kam přijede i Velascova nadřízená, Bensonová. Té se Lisa přizná, že Joe Velasco jí sice nic neudělal, ale že ona tak reagovala, protože před nedávnem byla znásilněna jejím šéfem, Jacksonem Wrightem, majitelem společnosti provozující seznamovací aplikaci. Lisa také Bensonové sdělí, že nic nikomu neřekla, i když Wrightova společnice ve firmě, Cress, je její kmotra. Policisté začnou Wrighta vyšetřovat. Když se Crees dozví, že její neteř byla Wrightem znásilněna, vyhlásí oficiálně, že z firmy odchází. Jackson Wright byl právě soudem propuštěn na kauci a ihned toho využije. Pomocí videa umístěného na sociální sítě obviní Lisu a Cress, že na něj vše zinscenovaly, aby se Cress mohla zmocnit jeho know-how a založit si jinou, jen svou, firmu. Rozjíždí se soudní proces proti Wrightovi a jeho právník drží právě tuto linii. Cress a Lisa to obě těžko snáší. Nicméně strategie Wrightova právníka nakonec neprojde. Carisi šikovně vedeným výslechem v soudní síni způsobí, že Wright vzteky vybuchne a s řevem dozná své chování? Americký detektivní seriál (2021-2022). Hrají Giddish Kelli, Hargitay Mariska, Ice-T, Scanavino Peter a další.
16:15
Nova Gold
16:15 Můj přítel Monk VII (9) [55 minut]
Jsou Vánoce, u Monkových dveří zazvoní tři bezdomovci a dožadují se pomoci. Jejich kamarád Willie je mrtvý, policie jeho smrt prohlásila za nehodu, ale oni si myslí, že byl zavražděn. Natalie přesvědčí Monka, aby se případu ujal pro bono. Monk brzy zjistí, že se skutečně jednalo o vraždu. Když dorazí na policejní stanici, je kapitán Stottlemeyer, kterého vzala záda, právě na odchodu. Doma pak nalezne na dveřích tajuplné poselství - obrázek anděla vylévajícího vodu a nápis "pij". Ukáže se, že odkazuje k místnímu klášteru, kde má být pramen léčivé vody. Kapitán, skeptický, ale sužovaný prudkými bolestmi, se tam vydá. Léčivá voda mu skutečně zázračně pomůže, a co víc, Stottlemeyer je rozhodnut opustit policii a v klášteře zůstat. Natalie přesvědčuje Monka, aby zázračnou vodu také ochutnal, ale Monk se k tomu nepřinutí. Zato ale odhalí tajemství léčivého pramene. Sedmá řada amerického detektivního seriálu s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2008). Dále hrají T. Howard, J. Gray-Stanford, T. Levine, B. Garrett, J. Carter a další.
17:10
Nova Gold
17:10 Můj přítel Monk VII (10) [55 minut]
Monk si ve svém bytě klidně chystá snídani a sleduje v televizi zpravodajství o uprchlém vězni, který na útěku zabil ženu, když zjistí, že uprchlý vězeň je v jeho bytě - a že je to jeho nevlastní bratr Jack Monk. Jack mu řekne, že se mu podařilo z vězení, kde si odpykával trest za krádeže aut, utéci kanálem. Když chtěl na nedalekém parkovišti nasednout do opuštěného vozu, objevil v něm mrtvolu vězeňské sociální pracovnice Lindsay Bishopové. Chtěl zavolat policii, ale stráž z vězení po něm začala střílet, a proto uprchl. Monk souhlasí, že se pokusí Jacka z obvinění z vraždy Lindsay očistit, a zjistí, že žena byla ubodána nožem, který si někdo vyrobil ze stříbrného příboru... Sedmá řada amerického detektivního seriálu s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2008). Dále hrají T. Howard, J. Gray-Stanford, T. Levine, B. Garrett, J. Carter a další.
18:05
Nova Gold
18:05 Kriminálka Miami V (3) [55 minut]
Známý Mr. Ice pořádá ledovou party, na které svým hostům rozdává ručně dělané drahé šperky. Na večírek však vtrhnou muži v maskách, kteří hostům šperky seberou, Ethana Parkera, který jim je odmítl dát, zastřelí. CSI se velmi brzy podaří odhalit zloděje, ten se ke svému činu přizná. Ukáže se, že šperky z ledové party byly velmi zdařilými podvrhy, na což Parker přišel. Hrozil, že vše zveřejní, proto zřejmě musel zemřít. Na party však byla také nalezena v bazénu mrtvá i Dakota Hudson, slavná celebrita. Tu zjevně zastřelil někdo jiný. Stopy vedou ke Kevinovi Iversonovi. Iverson tvrdí, že mu zbraň byla odcizena, což se potvrdí. V jeho bytě si však Horatio všimne sázkových tiketů na lidské životy a proniká do prostředí podivných her. Pátá řada amerického kriminálního seriálu (2006). V hlavní roli David Caruso, dále hrají K. Alexander, S. Milos, A. Rodriguez, E. Procter a další.
19:00
Nova Gold
19:00 Kriminálka Miami V (4) [60 minut]
V přístavišti člunů je nalezeno tělo mrtvého muže, kterého srazilo auto. Úlomky nalezené v noze oběti vedou k identifikaci vozu. Jeho majitelem je Jason Hollings, pracující v modellingu, a mrtvým je Steve Dixon, jeho kolega, se kterým se údajně vraceli z fotografování. Jason půjčil Stevovi vůz, protože ještě jel za svou přítelkyní Abby Biggsovou, jednou z majitelek firmy. Ta po určitém váhání jejich vztah připustí, ale trvá na tom, že se o celé záležitosti nesmí dozvědět její partnerka Janet. Situace se zkomplikuje poté, kdy je nalezen další mrtvý muž ze stejné branže, Cody Lane. Zakrátko umírá i Janet a po ní i Abby. Je pachatelem jeden člověk, nebo bylo vrahů víc? Pátá řada amerického kriminálního seriálu (2006). V hlavní roli David Caruso, dále hrají K. Alexander, S. Milos, A. Rodriguez, E. Procter a další.
20:00
Nova Gold
20:00 Můj přítel Monk VII (13) [50 minut]
Zatímco si David Gitelson, zadák místního profesionálního fotbalového týmu, užívá v nočním klubu, jeho šofér Metzger předá trenérovi klubu soupeřů tajné informace týkající se příštího utkání, které našel v Gitelsonově playbooku. Druhého dne ale Gitelson zjistí, že něco není v pořádku, obviní Metzgera, hádka přejde ve rvačku a Metzger Gitelsona zabije. Kapitán Stottlemeyer se s Monkem chystají na zápas, ale u stadionu řádí fanoušci, jeden z nich tu dokonce leží v bezvědomí, a vybuchne tu gril. Stottelmeyer chce vyšetřování nechat jiným, rád by zhlédl utkání, Monk ale na parkovišti zůstává. Ukáže se, že omdlelý muž je ve skutečnosti mrtvý a že je to Gitelson. A tak Monk vyslýchá Metzgera, ale nemá proti němu ale dost důkazů a musí ho nechat odjet. Sedmá řada amerického detektivního seriálu s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2008). Dále hrají T. Howard, J. Gray-Stanford, T. Levine, B. Garrett, J. Carter a další.
Nova Gold 20:50 Můj přítel Monk VII (14) [55 minut]
Roderick Brody, který Monka šikanoval, když byli ještě dětmi, si teď detektiva najme, aby sledoval jeho ženu Marilyn, kterou podezírá z nevěry. Monk doufá, že mu to bude moci potvrdit, a trochu si ho přitom vychutnat. Druhý den Monk skutečně pozoruje Marilyn v baru s mužem jménem Douglas Fendle. Vyfotografuje je, když ale výsledky svého sledování předloží Brodymu, ten zareaguje překvapivě a sledování své ženy odvolá. Krátce nato je Douglas Fendle nalezen mrtev ve svém hotelovém pokoji. Monk s potěšením obviní Brodyho z vraždy. Brody je zatčen, ale tvrdí, že byl celou noc s Marilyn. Ta vypoví, že řekla manželovi o svém vztahu s Fendlem, on prý okamžitě odjel z domova a o hodinu později se vrátil se zakrváceným nožem. Monk si vzpomene, že Brody měl ve voze pistoli. Proč by tedy vraždil nožem na steaky? Sedmá řada amerického detektivního seriálu s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2008). Dále hrají T. Howard, J. Gray-Stanford, T. Levine, B. Garrett, J. Carter a další.
21:45
Nova Gold
21:45 Beze stopy IV (23) [55 minut]
Ve stejné době se pohřešují dva mladí lidé - černošský chlapec a bílá dívka. Policisté postupně vyloučí souvislost mezi oběma případy a Jack dostane příkaz, aby se zaměřil na dívčin případ. Jejímu zmizení se rovněž věnují všechna média, chlapec pro ně neexistuje. Tým zjišťuje, že dívčin přítel nabídl její panenství jinému, nicméně dívka muže odmítla a utekla z hotelového pokoje. Mezitím se odkrývají i tajemství černošského chlapce. Po dlouhé době se setkal s otcem, který umírá, pravidelně za ním dochází a pečuje o něj. Zároveň čelí problémům spojeným s prodejem vypalovaných cédéček. Čtvrtá řada amerického krimi seriálu (2005). Hrají E. Close, M. Jean-Baptiste, A. LaPaglia, P. Montgomery, E. Murciano a další. Režie P. Holahanl, R. Zisk.
22:40
Nova Gold
22:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (17) [50 minut]
Žádný sexuální zločin nesmí zůstat nepotrestán - o to se postarají detektivové ze speciální policejní jednotky. Útvar pro zvláštní oběti je speciální oddělení newyorské policie, které se zabývá řešením případů násilných trestných činů. Jen ti nejlepší detektivové dokáží zvládat ty nejtěžší případy... Americký detektivní seriál (2021-2022). Hrají Giddish Kelli, Hargitay Mariska, Ice-T, Scanavino Peter a další.
23:30
Nova Gold
23:30 Don Matteo VII (7) [70 minut]
Za branami kláštera Jeden ze starých přátel sestry Mary přijíždí do Gubbia a přesvědčuje ji, aby ho dočasně ubytovala v klášteře. Po jeho příjezdu je však vážně zraněn novic a jeden z uložených obrazůzáhadně zmizí... Sedmá řada italského kriminálního seriálu (2009). Hrají T. Hill, N. Frassica, N. Guetta, D. D'Elia, G. Jacquier, P. Persi, G. Merlonghii a další.
26.4.
00:40
Nova Gold
26.4. 00:40 Můj přítel Monk VII (13) [40 minut]
Zatímco si David Gitelson, zadák místního profesionálního fotbalového týmu, užívá v nočním klubu, jeho šofér Metzger předá trenérovi klubu soupeřů tajné informace týkající se příštího utkání, které našel v Gitelsonově playbooku. Druhého dne ale Gitelson zjistí, že něco není v pořádku, obviní Metzgera, hádka přejde ve rvačku a Metzger Gitelsona zabije. Kapitán Stottlemeyer se s Monkem chystají na zápas, ale u stadionu řádí fanoušci, jeden z nich tu dokonce leží v bezvědomí, a vybuchne tu gril. Stottelmeyer chce vyšetřování nechat jiným, rád by zhlédl utkání, Monk ale na parkovišti zůstává. Ukáže se, že omdlelý muž je ve skutečnosti mrtvý a že je to Gitelson. A tak Monk vyslýchá Metzgera, ale nemá proti němu ale dost důkazů a musí ho nechat odjet. Sedmá řada amerického detektivního seriálu s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2008). Dále hrají T. Howard, J. Gray-Stanford, T. Levine, B. Garrett, J. Carter a další.
26.4.
01:20
Nova Gold
26.4. 01:20 Můj přítel Monk VII (14) [40 minut]
Roderick Brody, který Monka šikanoval, když byli ještě dětmi, si teď detektiva najme, aby sledoval jeho ženu Marilyn, kterou podezírá z nevěry. Monk doufá, že mu to bude moci potvrdit, a trochu si ho přitom vychutnat. Druhý den Monk skutečně pozoruje Marilyn v baru s mužem jménem Douglas Fendle. Vyfotografuje je, když ale výsledky svého sledování předloží Brodymu, ten zareaguje překvapivě a sledování své ženy odvolá. Krátce nato je Douglas Fendle nalezen mrtev ve svém hotelovém pokoji. Monk s potěšením obviní Brodyho z vraždy. Brody je zatčen, ale tvrdí, že byl celou noc s Marilyn. Ta vypoví, že řekla manželovi o svém vztahu s Fendlem, on prý okamžitě odjel z domova a o hodinu později se vrátil se zakrváceným nožem. Monk si vzpomene, že Brody měl ve voze pistoli. Proč by tedy vraždil nožem na steaky? Sedmá řada amerického detektivního seriálu s Tony Shalhoubem v hlavní roli (2008). Dále hrají T. Howard, J. Gray-Stanford, T. Levine, B. Garrett, J. Carter a další.
26.4.
02:00
Nova Gold
26.4. 02:00 Beze stopy IV (23) [40 minut]
Ve stejné době se pohřešují dva mladí lidé - černošský chlapec a bílá dívka. Policisté postupně vyloučí souvislost mezi oběma případy a Jack dostane příkaz, aby se zaměřil na dívčin případ. Jejímu zmizení se rovněž věnují všechna média, chlapec pro ně neexistuje. Tým zjišťuje, že dívčin přítel nabídl její panenství jinému, nicméně dívka muže odmítla a utekla z hotelového pokoje. Mezitím se odkrývají i tajemství černošského chlapce. Po dlouhé době se setkal s otcem, který umírá, pravidelně za ním dochází a pečuje o něj. Zároveň čelí problémům spojeným s prodejem vypalovaných cédéček. Čtvrtá řada amerického krimi seriálu (2005). Hrají E. Close, M. Jean-Baptiste, A. LaPaglia, P. Montgomery, E. Murciano a další. Režie P. Holahanl, R. Zisk.
Nova Gold 26.4. 02:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (17) [40 minut]
Žádný sexuální zločin nesmí zůstat nepotrestán - o to se postarají detektivové ze speciální policejní jednotky. Útvar pro zvláštní oběti je speciální oddělení newyorské policie, které se zabývá řešením případů násilných trestných činů. Jen ti nejlepší detektivové dokáží zvládat ty nejtěžší případy... Americký detektivní seriál (2021-2022). Hrají Giddish Kelli, Hargitay Mariska, Ice-T, Scanavino Peter a další.
26.4.
03:20
Nova Gold
26.4. 03:20 Na lovu [45 minut]
Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. TV Nova (2021).
26.4.
04:05
Nova Gold
26.4. 04:05 Chcete být milionářem? [95 minut]
Nejúspěšnější soutěž všech dob o 10 miliónů korun s Vladimírem Čechem. Režie V. Vobrátilek (2002)Nejúspěšnější soutěž všech dob o 10 miliónů korun s Vladimírem Čechem. Režie V. Vobrátilek (2002)
26.4.
05:40
Nova Gold
26.4. 05:40 Riskuj! [40 minut]
Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2000)Napínavá vědomostní soutěž o ceny. Uvádí Jan Rosák. Režie P. Burian (2000)
26.4.
06:20
Nova Gold
26.4. 06:20 Televizní noviny [45 minut]
Sportovní noviny, PočasíSportovní noviny, Počasí
26.4.
07:05
Nova Gold
26.4. 07:05 Na lovu [55 minut]
Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. TV Nova (2021).
26.4.
08:00
Nova Gold
26.4. 08:00 MasterChef Česko IV (27) [70 minut]
Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Dnešní první výzva prověří kreativitu, druhá techniku a rozhodne o tom, kdo dnes soutěž opustí.Boj o titul MasterChef a půl milionu korun pokračuje! Dnešní první výzva prověří kreativitu, druhá techniku a rozhodne o tom, kdo dnes soutěž opustí.
26.4.
09:10
Nova Gold
26.4. 09:10 Rizzoli and Isles: Vraždy na pitevně VI (15) [55 minut]
Pořad je opatřen skrytými titulky (ST).V opuštěném skladišti je nalezena mrtvá žena, která je svázaná, má roubík v ústech a pásku přes oči. V sousední místnosti detektivové objeví improvizovanou mučírnu, připomínající hororový film. Policie odhalí děsivou hru tzv. Klubu strachu, kam se lidé za poplatek 100 dolarů přihlašují, aby se nechali vyděsit k smrti... Šestá řada amerického seriálu (2015). Hrají A. Harmon, S. Alexander, J. Bridges, I. Victor, B. McGill, L. Bracco, M. Irby a další. (skryté titulky)
26.4.
10:05
Nova Gold
26.4. 10:05 Don Matteo VII (7) [70 minut]
Za branami kláštera Jeden ze starých přátel sestry Mary přijíždí do Gubbia a přesvědčuje ji, aby ho dočasně ubytovala v klášteře. Po jeho příjezdu je však vážně zraněn novic a jeden z uložených obrazůzáhadně zmizí... Sedmá řada italského kriminálního seriálu (2009). Hrají T. Hill, N. Frassica, N. Guetta, D. D'Elia, G. Jacquier, P. Persi, G. Merlonghii a další.
26.4.
11:15
Nova Gold
26.4. 11:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (16) [50 minut]
Detektiv Velasco si vyjde na rande. S mladou ženou Lisou se seznámil pomocí seznamovací aplikace. Schůzka se ale už od začátku nevyvíjí tak, jak by si Joe Velasco představoval. Lisa hodně pije a když ji doprovodí k ní domů, dívka na schodech ztropí scénu, aniž by se jí dotknul. Následně Lisa spadne ze schodů. Velasco nechá Lisu odvézt do nemocnice, kam přijede i Velascova nadřízená, Bensonová. Té se Lisa přizná, že Joe Velasco jí sice nic neudělal, ale že ona tak reagovala, protože před nedávnem byla znásilněna jejím šéfem, Jacksonem Wrightem, majitelem společnosti provozující seznamovací aplikaci. Lisa také Bensonové sdělí, že nic nikomu neřekla, i když Wrightova společnice ve firmě, Cress, je její kmotra. Policisté začnou Wrighta vyšetřovat. Když se Crees dozví, že její neteř byla Wrightem znásilněna, vyhlásí oficiálně, že z firmy odchází. Jackson Wright byl právě soudem propuštěn na kauci a ihned toho využije. Pomocí videa umístěného na sociální sítě obviní Lisu a Cress, že na něj vše zinscenovaly, aby se Cress mohla zmocnit jeho know-how a založit si jinou, jen svou, firmu. Rozjíždí se soudní proces proti Wrightovi a jeho právník drží právě tuto linii. Cress a Lisa to obě těžko snáší. Nicméně strategie Wrightova právníka nakonec neprojde. Carisi šikovně vedeným výslechem v soudní síni způsobí, že Wright vzteky vybuchne a s řevem dozná své chování? Americký detektivní seriál (2021-2022). Hrají Giddish Kelli, Hargitay Mariska, Ice-T, Scanavino Peter a další.
26.4.
12:05
Nova Gold
26.4. 12:05 Beze stopy IV (23) [55 minut]
Ve stejné době se pohřešují dva mladí lidé - černošský chlapec a bílá dívka. Policisté postupně vyloučí souvislost mezi oběma případy a Jack dostane příkaz, aby se zaměřil na dívčin případ. Jejímu zmizení se rovněž věnují všechna média, chlapec pro ně neexistuje. Tým zjišťuje, že dívčin přítel nabídl její panenství jinému, nicméně dívka muže odmítla a utekla z hotelového pokoje. Mezitím se odkrývají i tajemství černošského chlapce. Po dlouhé době se setkal s otcem, který umírá, pravidelně za ním dochází a pečuje o něj. Zároveň čelí problémům spojeným s prodejem vypalovaných cédéček. Čtvrtá řada amerického krimi seriálu (2005). Hrají E. Close, M. Jean-Baptiste, A. LaPaglia, P. Montgomery, E. Murciano a další. Režie P. Holahanl, R. Zisk.